Vardas: Vylia

Informacija ruošiama...

Panašūs vardai:
Vyliaudas, Vyliaudė, Vylius


Pavardė: Melnikaitė

Melnikas - lietuviška vyr. g. pavardė.

Moteriška pavardės forma: Melnikienė (ištekėjusi) ir Melnikaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Borisas Melnikas (g. 1950) – Lietuvos ekonomistas, inžinierius statybininkas, habilituotas socialinių mokslų daktaras;
  • Leonidas Melnikas (g. 1957) – Lietuvos pianistas, vargonininkas, muzikologas, habilituotas socialinių mokslų daktaras;

Panašios pavardės:
Melnikas, Melnikavičienė, Melnikaitienė, Melnikaitis, Melnikaitytė, Melnikavičius

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Vylia Melnikaitė" morzės abėcėle

···-
V
-·--
Y
·-··
L
··
I
·-
A
--
M
·
E
·-··
L
N
··
I
-·-
K
·-
A
··
I
-
T
·
E
V
Y
L
I
A
M
E
L
N
I
K
A
I
T
E
V
Y
L
I
A
M
E
L
N
I
K
A
I
T
E

Visos paieškos