Vardas: Zigismunda

Informacija ruošiama...


Pavardė: Manson

Žinomi žmonės:

  • Brian Hugh Warner (Manson, g. 1969) – daininkas, žinomas dėl savo ekstravagantiško stiliaus;
  • Charles Manson (g. 1934) – vienas žymiausių JAV ir pasaulio nusikaltėlių, labiausiai žinomas dėl savo veiklos 7-ojo dešimtmečio pabaigoje, kurio metu Manson subūrė grupuotę „The Family“ („Šeima“), kuriai pats vadovavo;

Panašios pavardės:
Manelis, Mankus, Mann, Manomaitis, Manelienė, Mankienė, Manomaitienė, Manvydienė, Manelytė, Mankutė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Zigismunda Manson" morzės abėcėle

--··
Z
··
I
--·
G
··
I
···
S
--
M
··-
U
N
-··
D
·-
A
--
M
·-
A
N
···
S
---
O
N
Z
I
G
I
S
M
U
N
D
A
M
A
N
S
O
N
Z
I
G
I
S
M
U
N
D
A
M
A
N
S
O
N

Visos paieškos