Vardas: Girdvilas

Vardo reikšmė:

gird- (girdėti) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.18

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai dėkingi, geri, labai patenkinti gyvenimu, mokantys kokybiškai dirbti. Gali aukoti savo energiją ir laiką geriems darbams. Turi daug gerų savybių, tokių kaip dvasingumas, nuovokumas, erudicija, mokslinis mąstymas. Jų gyvenimas – kelionė į nežinomybę. Atradimus jie daro vos ne kiekvieną dieną. Ypač rūpi buities problemos ir savojo “Aš” pažinimas. Turi labai stiprius jausmus, užjaučia draugus ir artimuosius. Kartais jiems sunku bendrauti su aplinkiniais, tačiau įgimtas protas visada padeda. Tie, kurie išdrįsta su jais užmegzti draugystę, niekada nebūna atstumti.

Panašūs vardai:
Girdvilė


Pavardė: Vaginas

Vaginas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Vaginienė (ištekėjusi) ir Vaginaitė (netekėjusi arba mergautinė).

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Girdvilas Vaginas" morzės abėcėle

--·
G
··
I
·-·
R
-··
D
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
···-
V
·-
A
--·
G
··
I
N
·-
A
···
S
G
I
R
D
V
I
L
A
S
V
A
G
I
N
A
S
G
I
R
D
V
I
L
A
S
V
A
G
I
N
A
S

Visos paieškos