Vardas: Adrijus

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Adrionas, Adriona – lotynų: Adrianus „adrijietis, Adrijos miesto Italijoje gyventojas“

Vardo kilmė:

lotynų

Papildoma informacija:

Adrijai romantiški ir svajingi žmonės, šio vardo savininkai sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderio kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Didžiausią pasitenkinimą ir palaimą Adrijai randa bendraudami su verslo žmonėmis ir turtingos dvasios asmenimis, turinčiais gerą, aukštą padėtį visuomenėje.

Panašūs vardai:
Adriana, Adrianas, Adrija, Adrijana, Adrijanas, Adrijona, Adrijonas, Adrius, Adriano, Adria, Adremas


Pavardė: Molis

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Molienė, Moliene, Moliušis, Moliavičius, Moliūnas, Moliejutė, Moliakovas, Moliejiene, Moliejienė, Moliejus

Daugiau narių turinčių vardą Adrijus

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Adrijus Molis" morzės abėcėle

·-
A
-··
D
·-·
R
··
I
·---
J
··-
U
···
S
--
M
---
O
·-··
L
··
I
···
S
A
D
R
I
J
U
S
M
O
L
I
S
A
D
R
I
J
U
S
M
O
L
I
S

Visos paieškos