Vardas: Alantas

Vardo reikšmė:

iš upėvardžio Alantas (Kartena);
sen. lietuvių alėti – „linksmai tekėti, bėgti“

Vardo kilmė:

lietuvių

Papildoma informacija:

Vardo Alantas pirmoji raidė A, kuri simbolizuoja norą imtis naujų planų ir juos įgyvendinti. Esate imlus ir nepriklausomas, turite stiprią valią ir intuiciją. Jus ne taip paprasta pažeisti; labai pasitikite savimi. Esate stiprus, ryžtingas, atkaklus, jums būdingas užsispyrimas. Vyras šiuo vardu pasižymės puikia nuojauta, todėl jo patarimų nereikėtų praleisti pro ausis. Turite vystyti savo komunikabilumą – patartina valdyti savo charakterį, užuot audringai prieštaravus – patylėti.

Panašūs vardai:
Alanas, Alanta, Alana, Almantas, Alma, Aleta


Pavardė: Rovas

Rovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Rovienė (ištekėjusi) ir Rovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
RovaN

Daugiau narių turinčių vardą Alantas

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Alantas Rovas" morzės abėcėle

·-
A
·-··
L
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
·-·
R
---
O
···-
V
·-
A
···
S
A
L
A
N
T
A
S
R
O
V
A
S
A
L
A
N
T
A
S
R
O
V
A
S

Visos paieškos