Vardas: Amandas

Vardo reikšmė:

„mylėtina, -as“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.07

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderio kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Didžiausią pasitenkinimą ir palaimą randate bendraudami su turtingos dvasios asmenybėmis.

Panašūs vardai:
Amanda, Amandeep, Amangeldy, Arminas


Pavardė: Diatlovskis

Diatlovskis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Diatlovskienė (ištekėjusi) ir Diatlovskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Diatlovskaja, Diatlovskij

Daugiau narių turinčių vardą Amandas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Amandas Diatlovskis" morzės abėcėle

·-
A
--
M
·-
A
N
-··
D
·-
A
···
S
-··
D
··
I
·-
A
-
T
·-··
L
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
···
S
A
M
A
N
D
A
S
D
I
A
T
L
O
V
S
K
I
S
A
M
A
N
D
A
S
D
I
A
T
L
O
V
S
K
I
S

Visos paieškos