Vardas: Bygailas

Vardo reikšmė:

by- (bijoti) + gail- + gai- (gailas „stiprus“) – „stiprus kovotojas, -a“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.30

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkai labai gilinasi į gyvenimo paslaptis, turi labai išmintingą protą, idealistai. Jų gyvenimo noras – susirasti tokią vietą, kur galėtų tiesiogiai duoti naudą aplinkiniams. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės esąs principingesnis, doresnis ir ryžtingesnis. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Bygailė


Pavardė: Burcev

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Buračas, Burba, Burdulis, Burokas, Burokevičius, Burton, Buračienė, Burbienė, Burdulienė, Burokienė

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Bygailas Burcev" morzės abėcėle

-···
B
-·--
Y
--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
-···
B
··-
U
·-·
R
-·-·
C
·
E
···-
V
B
Y
G
A
I
L
A
S
B
U
R
C
E
V
B
Y
G
A
I
L
A
S
B
U
R
C
E
V

Visos paieškos