Vardas: Frida

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Elfrida ir Friderika

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.12

Papildoma informacija:

Jus visi labai gerbia, lengvai surandate kontaktus su bet kokiais žmonėmis. Šio vardo savininkė yra labai draugiška, geranoriška ir rūpestinga. Plačiai žvelgiate į pasaulį ir matote daugiau nei kiti, neišskiriant tarptautinių ryšių ir didžių socialinių permainų.

Panašūs vardai:
Fridas, Friderika, Fridrichas, Fridrika, Fridrikas, Friderikas


Pavardė: Albretaite

Informacija ruošiama...

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Frida Albretaite" morzės abėcėle

··-·
F
·-·
R
··
I
-··
D
·-
A
·-
A
·-··
L
-···
B
·-·
R
·
E
-
T
·-
A
··
I
-
T
·
E
F
R
I
D
A
A
L
B
R
E
T
A
I
T
E
F
R
I
D
A
A
L
B
R
E
T
A
I
T
E

Visos paieškos