Vardas: Gema

Vardo reikšmė:

gemma „brangakmenis“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.15

Papildoma informacija:

Jus globoja Saturnas. Jūsų mintys visada ramios, viskas apgalvota iki smulkmenų; retai kada pasireiškia impulsyvumas, emocijos bei skubotumas. Jūs labai vertinate kiekvieną minutę ir kelyje į tikslą užimate tvirtą poziciją bei visada žinote, ko norite.

Panašūs vardai:
Gemutė, Gemir


Pavardė: Biterienė

Biterienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Biteris.

Panašios pavardės:
Biteris

Daugiau narių turinčių vardą Gema

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Gema Biterienė" morzės abėcėle

--·
G
·
E
--
M
·-
A
-···
B
··
I
-
T
·
E
·-·
R
··
I
·
E
N
·
E
G
E
M
A
B
I
T
E
R
I
E
N
E
G
E
M
A
B
I
T
E
R
I
E
N
E

Visos paieškos