Vardas: Jomantas

Vardo reikšmė:

jo- (joti) + mant- (mantas „sumanus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.26

Papildoma informacija:

Jums reikalingos ramios, tačiau seksualios antrosios pusės, nors nelabai smarkios. Jos lovoje turi būti švelnios ir nesuteikti skausmo. Tačiau pabrėžtina, jog Jūsų seksas turi būti kaip dvasinis ryšys, skrydis virš materialaus artumo. Kartais Jūs elgiatės nenuspėjamai, kalbate šiurkščiai. Stengdamiesi pajungti žmones savo valiai, Jūs į kairę ir dešinę svaidote „vertingus” nurodymus. Jums patinka kirsti iš peties, ir tokiomis minutėmis Jūs galite priminti įsiutusį bulių.

Panašūs vardai:
Jomantė


Pavardė: Šukaitis

Šukaitis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Šukaitienė (ištekėjusi) ir Šukaitytė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Šukaitienė, Šukaitytė

Daugiau narių turinčių vardą Jomantas

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Jomantas Šukaitis" morzės abėcėle

·---
J
---
O
--
M
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
···
S
··-
U
-·-
K
·-
A
··
I
-
T
··
I
···
S
J
O
M
A
N
T
A
S
S
U
K
A
I
T
I
S
J
O
M
A
N
T
A
S
S
U
K
A
I
T
I
S

Visos paieškos