Vardas: Milgintas

Vardo reikšmė:

mil- (pa-milo) + gint- (ginti) – „mylimas ir apgintas“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.03

Papildoma informacija:

Vardas skatina gilumino žavesio pasireiškimą ir stiprių jausmų proveržį. Vyras šiuo vardu gali pasižymėti nuotaikų svyravimais, polinkiu į akibrokštus ir puikiu stiliaus jausmu. Milgintai gali turėti gydymo galių ir stipriai traukti moterų dėmesį.

Panašūs vardai:
Milginta, Milgintė


Pavardė: Burgis

Burgis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Burgienė (ištekėjusi) ir Burgaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Buračas, Burba, Burdulis, Burokas, Burokevičius, Burton, Buračienė, Burbienė, Burdulienė, Burokienė

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Milgintas Burgis" morzės abėcėle

--
M
··
I
·-··
L
--·
G
··
I
N
-
T
·-
A
···
S
-···
B
··-
U
·-·
R
--·
G
··
I
···
S
M
I
L
G
I
N
T
A
S
B
U
R
G
I
S
M
I
L
G
I
N
T
A
S
B
U
R
G
I
S

Visos paieškos