Vardas: Tulgaudas

Vardo reikšmė:

 tul- (tulan „daug“, tūlas „dažnas, daugelis“) + gaud- (gaudyti)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.03

Papildoma informacija:

Jūs - gimę kolekcionieriai. Jūsų namuose daugybė įdomių daiktų. Sienas puošia antikvariniai paveikslai, turite daug muzikos įrašų. Jūsų profesijos: ekonomistai, teisininkai, profesionalūs sportininkai, dvasininkai, slaptieji agentai, šnipai.

Panašūs vardai:
Tulgaudė


Pavardė: Bladys

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Blažaitis, Blaževičius, Blažaitienė, Blaževičienė, Blažienė, Blažaitytė, Blaževičiūtė, Blažytė, Blauzdžiūnas, Blažauskaitė

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Tulgaudas Bladys" morzės abėcėle

-
T
··-
U
·-··
L
--·
G
·-
A
··-
U
-··
D
·-
A
···
S
-···
B
·-··
L
·-
A
-··
D
-·--
Y
···
S
T
U
L
G
A
U
D
A
S
B
L
A
D
Y
S
T
U
L
G
A
U
D
A
S
B
L
A
D
Y
S

Visos paieškos