Vardas: Bitė

Vardo reikšmė:

bitė – darbštumo simbolis

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.15

05.16

Papildoma informacija:

Jūsų charakteris nepastovus. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūsų sąmoningumo lygis kyla, o taip pat ilgesnį laiką sugebate atkakliau dirbti. Šis vardas Jums leidžia tapti visuomenės ramsčiu. Draugai, pažįstami ir šeima vertina Jūsų nuomonę. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Esate plačios atviros natūros, įžvalgios, niekada nesisielojate dėl niekniekių. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Bitute, Bitutė


Pavardė: Savina

Savina – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Savinas.

Panašios pavardės:
Savickaitė, Savickas, Savickienė, Savickis, Savukynas, Savukynienė, Savickytė, Savukynaitė, Saveljevaite, Savodnikas

Daugiau narių turinčių vardą Bitė

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Bitė Savina" morzės abėcėle

-···
B
··
I
-
T
·
E
···
S
·-
A
···-
V
··
I
N
·-
A
B
I
T
E
S
A
V
I
N
A
B
I
T
E
S
A
V
I
N
A

Visos paieškos