Vardas: Blažys

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Blažiejus; „lepus, nerangus“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.03

Papildoma informacija:

Tai – galingas vardas, suteikiantis Jums gero lyderio savybių. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jis teikia Jums nepriklausomybės, individualumo, originalumo, išradingumo, drąsos ir noro rizikuoti. Tampate ryžtingesnis ir tikslingesnis. Padidėja dėmesys visuomenės reikmėms, jaučiate poreikį pasitarnauti visuomenei. Šis vardas leidžia Jums geriau įvertinti žmonių charakterius, suteikia Jums daugiau energijos, galite įgyti daugiau muzikinių, vaidybinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Blanka, Blanša, Blažiejus, Blanda


Pavardė: Šukel

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Šukevičius, Šukevič, Šukelis, Šukelienė, Šukelytė, Šukeloit, Šukelovič

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Blažys Šukel" morzės abėcėle

-···
B
·-··
L
·-
A
--··
Z
-·--
Y
···
S
···
S
··-
U
-·-
K
·
E
·-··
L
B
L
A
Z
Y
S
S
U
K
E
L
B
L
A
Z
Y
S
S
U
K
E
L

Visos paieškos