Vardas: Diana

Vardo reikšmė:

diva „deivė“;

romėnų deivė Diana (Diviana); mėnulio ir medžioklės deivė

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.10
08.13

Papildoma informacija:

Dianos turi įgimtą dovaną - aistrą gyvenimui. Jos labai seksualios ir aistringos miegamajame, mėgsta nustebinti savo partnerį ir apipilti dovanomis savo artimuosius. Dianos, būdamos švelnios, jautrios, impulsyvios, visada nori turėti daug gerbėjų ir nelikti nuošalyje. Jos labai atsidavusios savo antrajai pusei; nors ir laukia iš gerbėjų dėmesio, bet kartą pamilusios – mylės visą gyvenimą. Dianos idealistės. Kaip žinoma, idealizmas grynu pavidalu retai būna pinigų šaltinis. Jeigu joms pavyksta praturtėti, tada tenka visiškai pasikeisti arba sulaužyti savo vidinę esmę. Dianas traukia ugnis, todėl gali pasirinkti visai nemoterišką metalurgės profesiją. Visiškai netinka specialybės, susietos su daugybe smulkmenų, ar rutiniškos.


Pavardė: Jenarovič

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Diana

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Diana Jenarovič" morzės abėcėle

-··
D
··
I
·-
A
N
·-
A
·---
J
·
E
N
·-
A
·-·
R
---
O
···-
V
··
I
-·-·
C
D
I
A
N
A
J
E
N
A
R
O
V
I
C
D
I
A
N
A
J
E
N
A
R
O
V
I
C

Visos paieškos