Vardas: Egidė

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Egidija;

„skydo saugotoja“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.01

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės turi labai išmintingą protą, visus užjaučiančios. Siekia žinių, todėl dažniausiai įgyja aukštąjį išsilavinimą. Dauguma jų tampa žinomomis artistėmis arba dailininkėmis, kitaip tariant, turi meniškų sugebėjimų. Žinoma, didžiausią naudą gali pateikti tada, kai suranda kelią nuo materialaus į dvasinį. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Egidas, Egidija, Egidijus, Egidijius, Egidjus, Egida


Pavardė: Anedinova

Anedinova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Anedinovas.

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Egidė Anedinova" morzės abėcėle

·
E
--·
G
··
I
-··
D
·
E
·-
A
N
·
E
-··
D
··
I
N
---
O
···-
V
·-
A
E
G
I
D
E
A
N
E
D
I
N
O
V
A
E
G
I
D
E
A
N
E
D
I
N
O
V
A

Visos paieškos