Vardas: Gedilas

Vardo reikšmė:

ged- (gedėti „ilgėtis“) + -il- – „tas, kurio gedima, ilgimasi“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.02

Papildoma informacija:

Jūs turite nepaprastų gabumų. Dažnai naudojate naujus, nestandartinius metodus. Esate tyrėjai ir racionalizatoriai. Turite vykdytojų savybių ir labai sekasi savas verslas arba vadovavimas jam. Jums reikalinga laisvė, nes norite patys priimti sprendimus, pasikliaudami savomis idėjomis. Turite sugebėjimų veikti jus supančią aplinką.

Panašūs vardai:
Gedilė, Gediminas, Gediminė, Gedimtas, Gedimtė, Geditas, Gedimonas


Pavardė: Porucis

Porucis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Porucienė (ištekėjusi) ir Porucaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Porutienė, Porucienė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Gedilas Porucis" morzės abėcėle

--·
G
·
E
-··
D
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
·--·
P
---
O
·-·
R
··-
U
-·-·
C
··
I
···
S
G
E
D
I
L
A
S
P
O
R
U
C
I
S
G
E
D
I
L
A
S
P
O
R
U
C
I
S

Visos paieškos