Vardas: Kasijus

Vardo reikšmė:

cassus „tuščias“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.03

Papildoma informacija:

Jūs - apsigimę kolekcionieriai. Jūsų namuose daugybė įdomių daiktų. Sienas puošia antikvariniai paveikslai, turite daug muzikos įrašų. Jūsų profesijos: ekonomistai, teisininkai, mokslininkai, rašytojai, profesionalūs sportininkai, dvasininkai, slaptieji agentai, šnipai.

Panašūs vardai:
Kasijonas, Kasinija


Pavardė: Nedovizijus

Nedovizijus – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Nedovizijienė (ištekėjusi) ir Nedovizijaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Kasijus

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Kasijus Nedovizijus" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
···
S
··
I
·---
J
··-
U
···
S
N
·
E
-··
D
---
O
···-
V
··
I
--··
Z
··
I
·---
J
··-
U
···
S
K
A
S
I
J
U
S
N
E
D
O
V
I
Z
I
J
U
S
K
A
S
I
J
U
S
N
E
D
O
V
I
Z
I
J
U
S

Visos paieškos