Vardas: Nazira

Informacija ruošiama...

Panašūs vardai:
Nazaras, Nazarijus, Nazar, Nazarij, Nazija


Pavardė: Moss

Žinomi žmonės:

  • Kate Moss (g. 1974) – Anglijos supermodelis ir drabužių dizainerė, kurianti liniją Topshopui. Ji yra pasirodžiusi ant daugiau nei 300 žurnalų viršelių;
  • Stirling Moss (g. 1929) – buvęs Formulės 1 pilotas iš Anglijos. Jis dažnai vadinamas "geriausiu pilotu nelaimėjusiu čempionato", mat per 11 Formulėje 1 praleistų metų jis net 4 kartus buvo galutinėje įskaitoje antras ir 3 kartus - trečias;

Panašios pavardės:
Mosley, Mosejus, Mosiejus, Mosteika, Mosteikiene, Mosevičiūtė, Moskolinas, Mostienė, Moscian, Mosteikienė

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Nazira Moss" morzės abėcėle

N
·-
A
--··
Z
··
I
·-·
R
·-
A
--
M
---
O
···
S
···
S
N
A
Z
I
R
A
M
O
S
S
N
A
Z
I
R
A
M
O
S
S

Visos paieškos