Vardas: Novilas

Vardo reikšmė:

no- (nuo) + vil- (viltis) – „nuo vilties, besiviliantis“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.20

Papildoma informacija:

Tai šaunus vardas. Jums patinka viskas, kas puiku, ir Jūs patys nestokojate linksmo būdo. Neretai ir patys išoriškai itin patrauklūs, seksualūs, retkarčiais ir išdidūs, itin daug dėmesio skiriate savo išvaizdai, jos priežiūrai. Jūs pritariate laikmečiui, madoms, esate veiklūs, stengiatės atsiskleisti menui. Sėkmingiausiai pritampate tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas Jums puikiai sekasi, nes turite įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, Jūs parodote nemenką darbštumą, nors iš esmės linkę kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams, malonumams

Panašūs vardai:
Novilė


Pavardė: Eidinas

Eidinas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Eidinienė (ištekėjusi) ir Eidinaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Eidininkas, Eidikytė, Eidimtaite, Eidintas, Eidiejienė, Eidietienė, Eidietis, Eidikaitis, Eidikienė, Eidikis

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Novilas Eidinas" morzės abėcėle

N
---
O
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
·
E
··
I
-··
D
··
I
N
·-
A
···
S
N
O
V
I
L
A
S
E
I
D
I
N
A
S
N
O
V
I
L
A
S
E
I
D
I
N
A
S

Visos paieškos