Vardas: Bona

Vardo reikšmė:

bonus, bona „geras, gera“;

trumpinys iš Bonaventūra ir Bonifacija

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.14

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkėms reikia ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderės kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Esate plačios atviros natūros, įžvalgi, niekada neišgyvenate dėl niekniekių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės. Didžiausią pasitenkinimą ir palaimą randate bendraudami su turtingos dvasios asmenybėmis, bet kartais jūsų nesupranta netgi patys artimiausi draugai.

Panašūs vardai:
Bonaventūra, Bonaventūras, Bonifacas, Bonifacija, Bonifacijus, Bonis, Bonita, Bonitas, Bonius, Bonaventuras


Pavardė: Kibildiene

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kibildis

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Bona Kibildiene" morzės abėcėle

-···
B
---
O
N
·-
A
-·-
K
··
I
-···
B
··
I
·-··
L
-··
D
··
I
·
E
N
·
E
B
O
N
A
K
I
B
I
L
D
I
E
N
E
B
O
N
A
K
I
B
I
L
D
I
E
N
E

Visos paieškos