Vardas: Edvina

Vardo reikšmė:

ead „turtas“ + wine „draugas“

Vardo kilmė:

anglų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.05

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės labai domisi ir gilinasi į gyvenimo paslaptis, turi labai išmintingą protą. Jų gyvenimo noras – susirasti tokią vietą, kur galėtų tiesiogiai duoti naudą aplinkiniams. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Edvardas, Edvardė, Edvinas, Edvaldas, Edvin, Edvard, Edvarda, Edvilė, Edvildas, Edvilas


Pavardė: Sadeckienė

Sadeckienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Sadeckas.

Daugiau narių turinčių vardą Edvina

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Edvina Sadeckienė" morzės abėcėle

·
E
-··
D
···-
V
··
I
N
·-
A
···
S
·-
A
-··
D
·
E
-·-·
C
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
E
D
V
I
N
A
S
A
D
E
C
K
I
E
N
E
E
D
V
I
N
A
S
A
D
E
C
K
I
E
N
E

Visos paieškos