Vardas: Česė

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Česlova, Česlovas: čest „garbė“

Vardo kilmė:

slavų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.20

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partneriai dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderės kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Esate plačios atviros natūros, įžvalgi, niekada neišgyvenate dėl niekniekių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Šio vardo savininkė yra labai draugiška, geranoriška ir rūpestinga. Ji atsargi, kartais netgi įtari, mėgsta dovanoti ir gauti dovanas, sugeba būti labai svetinga. Esant reikalui gali būti labai drąsi ir užsispyrusi.

Panašūs vardai:
Česius, Česlova, Česlovas, Česys, Česlavas, Česlava, Česlav, Česlov, Česia, Česislava


Pavardė: Memgaudis

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Česė

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Česė Memgaudis" morzės abėcėle

-·-·
C
·
E
···
S
·
E
--
M
·
E
--
M
--·
G
·-
A
··-
U
-··
D
··
I
···
S
C
E
S
E
M
E
M
G
A
U
D
I
S
C
E
S
E
M
E
M
G
A
U
D
I
S

Visos paieškos