Vardas: Elena

Vardo reikšmė:

„šviesioji“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.02
05.22
07.31
08.18

Papildoma informacija:

Elenos – labai taupios moterys, jos visada pasiruošusios juodai diena. Šykštumas jų nejaudina, jos taip pripratusios nuo vaikystės. Joms atrodo, kad gyvenime ateis diena, kai užgrius sunkumai. Elenos – puikios klausytojos, niekada nepertrauks kito pokalbio metu. Žino labai daug paslapčių, nes moka užsitarnauti gerą reputaciją, bet jos niekada jų neatskleis net pačiam savo artimiausiam asmeniui. Elenos labai švelnios, jos, kaip ir kiekviena moteris, nori būti mylimos ir suprastos. Jei Eleną įžeisi – ji ilgai tylės ir bus sunku suprasti, kas nutiko. Nuoskaudas nešioja labai ilgai. Kartais jos trokšta keršto, tačiau tai atlieka labai slapta ir nesiryžta atvirai smogti savo priešui. Elenos suaugusios dažniausiai tampa medikėmis, prižiūrėtojomis, auklėmis. Joms materialinė gerovė nėra labai svarbi.

Panašūs vardai:
Elenutė, EleN


Pavardė: Gineika

Moteriška pavardės forma: Gineikienė (ištekėjusi) ir Gineikaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Alfonsas Gineika (1915–1996) – Lietuvos boksininkas, cirko artistas, žonglierius, ekvilibristas;
  • Leonardas Gineika (g. 1946) – Lietuvos ir Kauno rajono politinis bei visuomenės veikėjas;

Panašios pavardės:
Gineitis, Gineitytė, Ginevičius, Gineikienė, Gineitienė, Ginevičienė, Gineikaitė, Ginevičiūtė, Ginelevicius, Ginekologe

Daugiau narių turinčių vardą Elena

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Elena Gineika" morzės abėcėle

·
E
·-··
L
·
E
N
·-
A
--·
G
··
I
N
·
E
··
I
-·-
K
·-
A
E
L
E
N
A
G
I
N
E
I
K
A
E
L
E
N
A
G
I
N
E
I
K
A

Visos paieškos