Vardas: Janė

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Joana, Janina: iš hebrajų (sen. žydų): „Jahvės (dievo) išklausytas, palaimintas“

Vardo kilmė:

latvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.24

Papildoma informacija:

Jeigu Janės nori pasijusti laimingos, tai, visų pirma, turi sugrąžinti visas skolas, šaldytuvus prikrauti maisto ir nuolat kaupti pinigus ne tik savo poreikiams tenkinti, bet ir žvelgti į ateitį – juk auga jų vaikai, kuriems reikės padėti įsigyti išsilavinimą. Jos - ne tarnaitės, tačiau, reikalui esant, ado kojines, plauna grindis, taiso santechnikos mazgus. Savaitgaliais mėgsta pasivaikščioti gamtoje, darbuojasi sode, tvarko fonoteką, piešia miniatiūras, kuriose daugybė detalių. Janė visur siekia tvarkos. Ne veltui jos puikios landšafto ar miestų planuotojos, gabios vadybininkės, ekonomistės, teisininkės. Gera intuicija leidžia tapti geromis šachmatininkėmis. Jos siekia nenutrūkstamo žmonių ir technikos funkcionavimo. Ypatingas lankstumas ir gracija leidžia tapti profesionaliomis šokėjomis ar sportininkėmis. Jos šiek tiek senamadiškos, domisi fechtavimu, o meilė elegantiškiems judesiams pagimdo norą žaisti tenisą. Meilėje Janės atviros, nuoširdžios, mėgsta atvirai ir aiškiai reikšti švelnius jausmus. Joms ypač svarbu pajusti partnerio širdies šilumą. Mėgsta sukurti stiprų lizdą ir materialinį pagrindą būsimai šeimai. Kreipia dėmesį į būsimojo vyro vidų, o ne išorę.

Panašūs vardai:
Janina, Janis, Jankas, Jankus, Januarija, Januarijus, Janas, Janutis, Jana, Janutė


Pavardė: Aksinenko

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Janė

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Janė Aksinenko" morzės abėcėle

·---
J
·-
A
N
·
E
·-
A
-·-
K
···
S
··
I
N
·
E
N
-·-
K
---
O
J
A
N
E
A
K
S
I
N
E
N
K
O
J
A
N
E
A
K
S
I
N
E
N
K
O

Visos paieškos