Vardas: Jukundas

Vardo reikšmė:

jucundus „malonus, mielas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.02

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Kaip bendradarbiai – patikimi, geri draugai, bebaimiai, dosnūs. Jus daugiau valdo jausmai negu protas. Turite stipriai išreikštą kūno energetiką. Šio vardo savininkai rūpinasi materialine ateitimi, apie tai, kas būtina pasiturinčiam gyvenimui, ir tai jiems sekasi gana gerai, nes jie - tikri finansų genijai; žino, kur taupyti ir kaip paskirstyti pinigus.

Panašūs vardai:
Jukunda


Pavardė: Korenik

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Korega, Koreiva, Koreiviene, Koreivaite, Korenkovas, Korenevskis, Koreivienė, Korecki, Korelova, Koreckaja

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Jukundas Korenik" morzės abėcėle

·---
J
··-
U
-·-
K
··-
U
N
-··
D
·-
A
···
S
-·-
K
---
O
·-·
R
·
E
N
··
I
-·-
K
J
U
K
U
N
D
A
S
K
O
R
E
N
I
K
J
U
K
U
N
D
A
S
K
O
R
E
N
I
K

Visos paieškos