Vardas: Marcelina

Vardo reikšmė:

iš Marcus: Marsas, karo dievas

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.09

Papildoma informacija:

Marcelina atitinka Svarstyklių Zodiako ženklą, o šis skiriasi iš kitų savo vidine pusiausvyra, harmonija. Marcelinos aukšto ūgio, gerai sudėto kūno, kuris metams bėgant pilnėja. Žvilgsnis aiškus ir šviesus, graži burnos forma, geri dantys, gražios kojos ir rankos, akys – šviesiai mėlynos arba pilkos, plaukai šviesūs. Marcelinos labai atsidavusios vyrui ir šeimai, tačiau turi ir kitokių interesų. Jos gali save netgi paaukoti šeimai. Teisingos, mandagios ir labai jausmingos, atjaučiančios kitus. Lengvai susierzina ir greitai atvėsta. Kovoje – neryžtingos. Nors ir turi stiprią valią, tačiau jos ilgam neužtenka. Labai mėgsta įvairius malonumus ir kompanijas. Kadangi Marcelinų varde vibruoja ir „penketukas”, tai jos visą laiką galvoja, kaip užsidirbti pinigų. Dėl jų gali išduoti net savo įsitikinimus. Mėgsta keliones, labai lengvai išmoksta svetimų kalbų.

Panašūs vardai:
Marcelė, Marcelijus, Marcelinas, Marcelis, Marcelius


Pavardė: Matienė

Matienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Matis.

Panašios pavardės:
Matijošaitis, Matiukas, Matijošaitienė, Matiukienė, Matijošaitytė, Matiukaitė, Matiliunaite, Matijošienė, Matijosaite, Matikovienė

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Marcelina Matienė" morzės abėcėle

--
M
·-
A
·-·
R
-·-·
C
·
E
·-··
L
··
I
N
·-
A
--
M
·-
A
-
T
··
I
·
E
N
·
E
M
A
R
C
E
L
I
N
A
M
A
T
I
E
N
E
M
A
R
C
E
L
I
N
A
M
A
T
I
E
N
E

Visos paieškos