Vardas: Nerita

Vardo reikšmė:

neritos „begalinis, amžinas“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.24

Papildoma informacija:

Jūs – tvirtų pažiūrų žmonės, savarankiškos, užsispyrusios, protingos, talentingos ir ambicingos. Nepaprastai seksualios, tačiau būdamos drovios dažnai patiriate skaudžių išgyvenimų. Šeimoje ištikimos ir prieraišios, tačiau sugyventi su Jumis nelengva. Draugų turite nedaug.

Panašūs vardai:
Nerūnė, Nervilas, Nervilė, Nervyda, Nervydas, Nervydė, Nerys, Nerėjas, Nerida, Nerija


Pavardė: Braiceva

Braiceva – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Braicev.

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Nerita Braiceva" morzės abėcėle

N
·
E
·-·
R
··
I
-
T
·-
A
-···
B
·-·
R
·-
A
··
I
-·-·
C
·
E
···-
V
·-
A
N
E
R
I
T
A
B
R
A
I
C
E
V
A
N
E
R
I
T
A
B
R
A
I
C
E
V
A

Visos paieškos