Vardas: Servacijus

Vardo reikšmė:

servatus „išgelbėtas, išsaugotas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.30

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojai turtus kraunasi rizikuodami finansinėmis akcijomis ir įkyriomis avantiūromis. Netgi patyrę pralaimėjimą, tokie žmonės sugeba vėl atkurti save. Pavojaus minutėmis jų fizinės jėgos labai padidėja. Labai mokate prisiderinti prie žymiausių autoritetų. Jūs puikūs politiniai strategai, karščiausių ir uždegančių kalbų autoriai, naujų idėjų generatoriai.


Pavardė: Čeikys

Čeikys – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Čeikienė (ištekėjusi) ir Čeikaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Čeičys, Čeičienė, Čeičytė, Čeikauskaitė, Čeika, Čeikauskienė, Čeikauskas, Čeidaitė, Čeidienė, Čeido

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Servacijus Čeikys" morzės abėcėle

···
S
·
E
·-·
R
···-
V
·-
A
-·-·
C
··
I
·---
J
··-
U
···
S
-·-·
C
·
E
··
I
-·-
K
-·--
Y
···
S
S
E
R
V
A
C
I
J
U
S
C
E
I
K
Y
S
S
E
R
V
A
C
I
J
U
S
C
E
I
K
Y
S

Visos paieškos