Vardas: Beata

Vardo reikšmė:

„palaiminta“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.08
09.06

Papildoma informacija:

Beatos labai valingos, pasižymi neeiliniais vadovo segebėjimais, bet kartu jos ir labai užjaučiančios, niekada nepraeis pro žmogų, kuris stovi ištiesęs ranką. Jos energingos ir gražios. Retai tesitenkina kuklia kaip žmonos ar motinos padėtimi, visada ieško visuomeninės veiklos. Beatos turi įgimtą talentą dainuoti, jų klausa labai gerai išsivysčiusi. Šioje meno srityje dažnai daug pasiekia ir tampa žinomomis. Turi ir gydytojų gabumų, esti geros, atsidavusios ir gailestingos medicinos seserys bei slaugytojos. Beatos ieško to, kas kilnu ir gera. Tikrai nepamatysite verkšlenančios – moka kentėti, gali pasiaukoti kilniam ir geram tikslui. Labai ištikimos ir atsidavusios žmonos, geriausios vaikų auklėtojos. Būdamos darbščios ir tvarkingos pasirūpina pilnaverčiu gyvenimu. Beatos laimingos, turi puikią sveikatą.

Panašūs vardai:
Beatas, Beatričė, Beatrisa, Beatrisas, Beatrice, Beatrici, Beate


Pavardė: Docka

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Dockute, Dockevičienė, Dockienė, Dockaitienė, Dockus

Daugiau narių turinčių vardą Beata

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Beata Docka" morzės abėcėle

-···
B
·
E
·-
A
-
T
·-
A
-··
D
---
O
-·-·
C
-·-
K
·-
A
B
E
A
T
A
D
O
C
K
A
B
E
A
T
A
D
O
C
K
A

Visos paieškos