Vardas: Dalia

Vardo reikšmė:

dalia „likimas“; lietuvių pagonių mitologijos deivė Dalia – likimo dalytoja

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.09

Papildoma informacija:

Dalios protingos, turinčios savo kūrybą, kuria dažnai pasinaudoja darbe siekiant karjeros. Labai garbingos moterys, jų apgauti beveik neįmanoma. Jų teigiamos savybės: labai itelektualios moterys, pasižyminčios tolerantiškumu, intuityvumu. Dalios vardadienį globoja Saulė. Todėl pagrindinis jų bruožas – lyderiavimas. Jų kūrybiniai sugebėjimai padeda joms išlikti orginalioms tiek tarp draugų, tiek darbe. Jos organizuotos ir gali vienu metu susitvarkyti su namų rūpesčiais ir pagrindiniu darbu. Galima sakyti, kad jos idelistės ir visada siekia geriausių rezultatų. Jos išskirtinai jautrios, atsišaukiančios į aplinkinių bėdas, niekada nepraeis pro šalį nepadėjusios kenčiančiam ir patiriančiam neteisybę žmogui. Dalios gerai pažįsta save ir teisingai pasirenka, kuo nori būti. Jos puikios medikės, psichologės, dizainerės, kartais primena mistikus ir filosofus, siekiančius įvaldyti aukščiausią psichinę sąmonę. Nuostabiai puikiai sugeba analizuoti savo vidines būsenas. Tas savybes jos stengiasi padaryti naudingas kitiems. Dalios - romantiškos idealistės, svajotojos ir labai dažnai jaučiasi įsimylėjusios. Jeigu suranda tikrąją meilę, tai jai atsiduoda visa savo siela ir kūnu. Jos optimistės bei atviraširdės ir netgi neturi minties, jog žmogus, kurį myli, galėtų būti neištikimas.

Panašūs vardai:
Dalija, Dalila, Dalilė, Dalius, Dalits, Dalian, Dalimantas, Dalina, Daliutė, Dalitė


Pavardė: Junokaite

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Dalia

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Dalia Junokaite" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
·-··
L
··
I
·-
A
·---
J
··-
U
N
---
O
-·-
K
·-
A
··
I
-
T
·
E
D
A
L
I
A
J
U
N
O
K
A
I
T
E
D
A
L
I
A
J
U
N
O
K
A
I
T
E

Visos paieškos