Vardas: Develta

Informacija ruošiama...


Pavardė: John

Žinomi žmonės:

  • Avery John (g. 1975) – futbolininkas, Trinidado ir Tobago rinktinės ir D.C. United klubo gynėjas;
  • Elton John (g. 1947) – Jungtinės Karalystės pop muzikantas ir kompozitorius;
  • Olivia Newton-John (g. 1948) – australų dainininkė ir aktorė;
  • Scatman John (1942–1999) – populiarus amerikiečių mikčiojančio džiazo dainininkas, sukūręs unikalų stilių, sketo ir eurošokių mišinį, gavo Amerikos Kalbėjimo-Kalbos-Klausos Asociacijos (American Speech-Language-Hearing Association) Annie Glenn apdovanojimą už nuostabią pagalbą mikčiojančių žmonių bendruomenei ir buvo įrašytas Nacionalinės Mikčiojančių Žmonių Asociacijos (National Stuttering Association) šlovės galerijoje;

Panašios pavardės:
Johnson, Johansen, JohannessoN

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Develta John" morzės abėcėle

-··
D
·
E
···-
V
·
E
·-··
L
-
T
·-
A
·---
J
---
O
····
H
N
D
E
V
E
L
T
A
J
O
H
N
D
E
V
E
L
T
A
J
O
H
N

Visos paieškos