Vardas: Eladijus

Vardo reikšmė:

Hellados „Elada“ (taip vadinama Graikija) – „eladietis, Graikijos gyventojas“;

„šviesa“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.20

Papildoma informacija:

Šie vardo turėtojai sekse aktyvūs, nereikalinga moterų iniciatyva. Kaip kitur jie veržlūs ir drąsūs. Jie – medžiotojai, turintys labai gerą uoslę. Jeigu kokiu nors žmogumi susidomi, tai šiam nebedaug lieka šansų nuo jo pasislėpti, kadangi Jums labai sunku nepaklusti. Niekas ir niekada neturi kėsintis į Jūsų laisvę ar kaip kitaip Jus varžyti.

Panašūs vardai:
Eladija


Pavardė: Alutis

Alutis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Alutienė (ištekėjusi) ir Alutaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Alunderis, Alunderienė, Alunderytė, Alubauskas, Alubauskiene, Alubickienė, Alubauskaitė, Alubauskienė, Alubeckas, Alubeckienė

Daugiau narių turinčių vardą Eladijus

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Eladijus Alutis" morzės abėcėle

·
E
·-··
L
·-
A
-··
D
··
I
·---
J
··-
U
···
S
·-
A
·-··
L
··-
U
-
T
··
I
···
S
E
L
A
D
I
J
U
S
A
L
U
T
I
S
E
L
A
D
I
J
U
S
A
L
U
T
I
S

Visos paieškos