Vardas: Fabija

Vardo reikšmė:

„auginantis pupas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.14

Papildoma informacija:

Fabijos - impulsyvūs, ryžtingi, nepriklausomybę mėgstantys žmonės. Jos nuolat trokšta nuotykių, lengvai prisitaiko prie įvairių aplinkybių, labai smalsios. Jų neigiamos savybės: per didelis sentimentalumas, nenuoseklumas, nekultūringumas. Kai kurios Fabijos gali būti nedorovingos, iškrypėlės, su padidintu potraukiu alkoholiui bei narkotikams. Jos labai geros visokių reikalų vykdytojos bei organizatorės, mokančios viską kontroliuoti. Jos pasikliauja tik savimi ir todėl gerbiamios aplinkinių. Fabijos kartais panašios į svarstykles: jeigu geri darbai nusveria, tai joms sėkmė garantuota, tačiau jeigu tik gyvenimo tikslas tampa pinigų kaupimas, viskas griūva. Ir tos lavinos seka viena paskui kitą. Fabijos labai mėgsta naminius gyvulius, ypač kates. Galbūt iš jų gyvenimo pasisemia tam tikros mistikos, nes jos labai pastabios. Kartais okultizmas jas užvaldo visiškai ir jos gali tapti geromis magėmis, žiniuonėmis. Fabijoms rekomenduotina kaip amuletą nešioti mėlyną safyrą ant nuogo kūno, pakeičiant jį juodu perlu.

Panašūs vardai:
Fabijolė, Fabijonas, Fabijus, Fabio, Fabian, Fabijan, Fabijana


Pavardė: Bobakova

Bobakova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Bobakovas.

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Fabija Bobakova" morzės abėcėle

··-·
F
·-
A
-···
B
··
I
·---
J
·-
A
-···
B
---
O
-···
B
·-
A
-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
F
A
B
I
J
A
B
O
B
A
K
O
V
A
F
A
B
I
J
A
B
O
B
A
K
O
V
A

Visos paieškos