Vardas: Girdenis

Vardo reikšmė:

gird- (girdėti, girdas „žinia, gandas“) + -en- – „girdintis, žinantis gandus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.15

Papildoma informacija:

Jums labai patinka reikšmingi faktai. Jūsų mintys ir veiksmai labai greiti, tačiau nedažnai įdiegiami praktiškai. Turite labai aiškų mąstymo būdą, atvirą charakterį. Mėgstate keisti profesijas, turite polinkį įsigyti kelias profesijas. Karjera jums labai daug ką reiškia. Jus traukia politika ir bet kokia atvira visuomeninė veikla. Tai puikūs oratoriai, sugebantys žmones patraukti savo idėjomis. Visada praktiški, aktyvūs ir geri organizatoriai. Siekia prestižinio išsilavinimo.

Panašūs vardai:
Girdenė


Pavardė: Bulgak

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Bulavas, Bulota, Bulotas, Bulavienė, Bulotienė, Bulavaitė, Bulotaitė, Bulvydas, Buliauskas, Bulovas

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Girdenis Bulgak" morzės abėcėle

--·
G
··
I
·-·
R
-··
D
·
E
N
··
I
···
S
-···
B
··-
U
·-··
L
--·
G
·-
A
-·-
K
G
I
R
D
E
N
I
S
B
U
L
G
A
K
G
I
R
D
E
N
I
S
B
U
L
G
A
K

Visos paieškos