Vardas: Joris

Vardo reikšmė:

jorus „žalias“, joriuoti „žaliuoti“
sen. lietuvių pavasario dievas Joris

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.30

Papildoma informacija:

Jeigu kokia nors naujiena jam bus nepriimtina, šis vyras greičiausiai užmirš apie ją visiems laikams. Vardo vibracijos skatina stiprų saugumo poreikį, kylantį iš įpročio abejoti viskuo, todėl šio vyro draugystę ir palankumą iš tikrųjų reikės užsitarnauti. Kasdieniame gyvenime jis greičiausiai vadovausis tik įprastomis, laiko patikrintomis vertybėmis ir tiesomis, kurios nesukels pernelyg didelių nepatogumų. Bet kokia netikėta naujovė šiam žmogui gali sukelti nepasitikėjimo ir susierzinimo bangą, kurią jis sugebės įveikti tik suvokęs šios naujovės naudą. Vaikystėje tokią baimę tėvai gali traktuoti kaip nuotaikų kaitą ir tiesiog kaltinti vaiką kaprizingumu. Tokio vaiko tėvai turėtų apsiriboti kantrybe ir skatinti sūnaus pomėgį apmąstymams, domėjimąsi tiksliaisiais mokslais, bei riboti triukšmingų įspūdžių srautą. Bendraujant su mažuoju Joriu reikės daug tvirtybės, nes jis puikiai jaus aplinką ir bus linkęs verčiau vadovauti pats, nei vykdyti kitų nurodymus. Vardo vibracijos taip pat skatina ypač didelį drovumo ir jautrumo pasireiškimą, kuris gali ištrykšti atžarumu ar manieringumu. Tokio sūnaus tėvai turėtų būti pasirengę išklausyti ir suprasti visas jo vidines baimes bei visuomet būti pasiruošę suteikti jam daugiau dėmesio, nei kitiems vaikams. Vardo vibracijos taip pat gali skatinti populiarumą profesinėje srityje. Jis gali būti ypač palankus, jeigu jo nešiotojas užsiims privačiu verslu, bankininkyste, žurnalistika, gydymu, sportu, leidyba ar politika.

Panašūs vardai:
Jorius, Jorigis, Jorida, Jorinta


Pavardė: Grican

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Griauzdė, Gricius, Griciūtė, Griffin, Grigaitienė, Grigaitis, Grigaliūnas, Grigaliūnienė, Griganavičius, Grigaravičienė

Daugiau narių turinčių vardą Joris

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Joris Grican" morzės abėcėle

·---
J
---
O
·-·
R
··
I
···
S
--·
G
·-·
R
··
I
-·-·
C
·-
A
N
J
O
R
I
S
G
R
I
C
A
N
J
O
R
I
S
G
R
I
C
A
N

Visos paieškos