Vardas: Kovaldas

Vardo reikšmė:

ko- (kilmininko linksnis „ko“) + vald- (valdyti)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.27

Papildoma informacija:

Šio vardo nešiotojas aplinkiniams gali atrodyti kaip gan vienišas, paslaptingas ir intelektualus žmogus. Jo draugystę užsitarnauti neturėtų būti lengva, nes jo gyvenimo privatumas bus saugomas labai griežtai. Šis žmogus turėtų labai atsakingai rūpintis šeima, tačiau permainos, pokyčiai ir nuotykiai bus dažni jo palydovai. Vardas skatina gilumino žavesio pasireiškimą ir stiprių jausmų proveržį. Vyras šiuo vardu gali pasižymėti nuotaikų svyravimais, polinkiu į akibrokštus ir puikiu stiliaus jausmu. Jis gali turėti gydymo galių ir stipriai traukti moterų dėmesį.

Panašūs vardai:
Kovaldė


Pavardė: Voiška

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Voight, Voicechov, Voitechovicius, Voiciukaite, Voitechoviciene, Voiciechovska, Voiciukevič, Voinič, Voitkevič, Voitkevičius

Daugiau narių turinčių vardą Kovaldas

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Kovaldas Voiška" morzės abėcėle

-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
·-··
L
-··
D
·-
A
···
S
···-
V
---
O
··
I
···
S
-·-
K
·-
A
K
O
V
A
L
D
A
S
V
O
I
S
K
A
K
O
V
A
L
D
A
S
V
O
I
S
K
A

Visos paieškos