Vardas: Ivona

Vardo reikšmė:

„kukmedžio lankas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.23

Papildoma informacija:

Ivonos labai dvasingos ir religingos. Jos turi gerą širdį, romantiškos, sentimentalios. Pažiūros į gyvenimą labai originalios ir nepriklausomos. Turėdamos savitas filosofines pažiūras į daiktų esmę, jos nepakartojamos individualybės. Ivonos labai draugiškos ir tampa populiarios todėl, kad nemato skirtumo tarp turtingųjų ir vargšų, tarp karalių ir skurdžių, tarp šeimininko ir tarno. Savo pavaldiniams jos labai nuoširdžios. Ivonos daugiareikšmės. Tačiau jų pagrindinis bruožas – nepasitikėjimas. Savo išvaizda jos chaotiškos ir panašios į anarchistes, tačiau viduje puikiai organizuotos moterys, turinčios nuolatinius gyvenimo principus, kurių pagalba palaiko savo fizinę ir mentalinę sveikatos būklę. Puikios planuotojos. Ivonos mėgsta mistiką ir aplink save palaiko mistinę aurą. Jos stengiasi iš aplinkinių ko nors išmokti ir labai domisi okultiniais mokslais. Jos neseka nė viena priimta religija, o susikuria savąją, dažniausiai neparemtą jokiais moksliniais pagrindais. Ivonos puikios poetės, rašytojos, dailininkės, kurios gali savo idėjas išreikšti bet kokiomis priemonėmis. Mėgstamiausia tyrinėjimo tema – filosofija, todėl jos puikios mokslininkės.

Panašūs vardai:
Ivonas, Ivonka


Pavardė: Vapšytė

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Vapšienė

Daugiau narių turinčių vardą Ivona

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Ivona Vapšytė" morzės abėcėle

··
I
···-
V
---
O
N
·-
A
···-
V
·-
A
·--·
P
···
S
-·--
Y
-
T
·
E
I
V
O
N
A
V
A
P
S
Y
T
E
I
V
O
N
A
V
A
P
S
Y
T
E

Visos paieškos